I samarbeid med våre lokalforeninger: Vest Oppland Lokallag og Lillehammer og omegn lokallag, har vi igjen gleden av å invitere til Drømmedag i Hafjell.
Vi legger opp til aktiviteter som passer alle aldre og alle nivåer.
Undervisning *
Skiutleie
Heiskort
Lunsj
Middag
Mye moro
* 90 minutters skiskole før lunsj med instruksjon i alpint, snowboard eller langrenn. Med forbehold om fire påmeldte i hver gruppe.
Har du ikke behov for skiskole kan du nyte anlegget på egenhånd, fra Mosetertoppen er det flotte langrennsløyper. Vi leier utstyr til de som ikke har eget.
Våre aktivitetsdager er en fin arena for å utveksle erfaringer og komme i kontakt med andre i samme situasjon. Fysisk aktivitet er viktig for god lungehelse her gir vi deg en smakebit av skisportens gleder.
Drømmedagen er åpen for alle medlemmer i Region Oppland. Ønsker medlemmer å ha følge av noen som ikke er medlemmer gir vi mulighet for det.
Påmelding til regionskontoret, 12 mars 2023.
Tlf. 958 45143 eller region.oppland@naaf.no
Vi har begrenset med plasser, første mann til mølla.
Takk for at du kommer til oss uten parfyme, etterbarberingsvann eller lignende det gir et allergivennlig arrangement for alle. Alle arrangementer i regi av Norges Astma og Allergiforbund er røykfrie.
Arrangementet er støttet av:
