Jump to main content Jump to footer
logo: Astma- og Allergiforbundet - gjør Norge friskere

Pollenvarselet

Regionsstyret

nb Dato publisert: Sist oppdatert:

Her er styret i Norges Astma- og Allergiforbund region Østafjells 2022 - 2023

Leder:
Anita Kolseth Olsen       (Leder NAAF Nordre Vestfold)
Søndre Stømmsgt. 6
3060 Svelvik 
Tlf. 990 43 832
 e-post: anita.kolseth.olsen@intrum.com

Nestleder: 
Ingar Koch 
Grønligata 26 
3188 Horten
Tlf. 948 51 860
e-post: ikoch@online.no

Kasserer:   
Regionsekretær Ellen Sørby, Revetal

Sekretær
Regionsekretærene Mona Larsen og Ellen Sørby, Ansatte

Styremedlemmer: 
Monica Kristoffersen
Eidstoppen 1
3090 Hof  
Tlf. 924 51 304
monica.a.kristoffersen@gmail.com                                                                                         

Helge A. Andersen
Sandskroken 4
3055 Krokstadelva
Tlf. 951 04 532  
e-post: helge@steinulvene.no 

Sigve Tengs 
Nystrandveien 138 
3944 Porsgrunn  
Tlf. 926 22 470
e-post: sigve.tengs@sf-nett.no

Tone Edvardsen
Solhellinga 27
3060 Svelvik
Tlf. 911 98 604                 
e-post: tone_edvardsen@yahoo.com

Grethe Koch                (Leder i NAAF Horten lokallag)
Grønligata 26
3188 Horten
Tlf. 900 39 450
e-post: gre-koch@online.no


Varamedlemmer:
                                                                                                               

Heidi Kopperud Warp
Tømmeråsutsikten 5
3060 Svelvik  
Tlf. 908 85 066                                                                                                                   
e-post: heidi.warp@norgips.com 

Andreas Sveinsen
Frenvikrønningen 23
3260 Larvik
Tlf. 411 89 144
e-post: asveinsen@gmail.com  

May-Iselin Leikvoll
Skarrakroken 2A
3320 Vestfossen
Tlf. 936 65 460
E-post: may-iselin@hotmail.com 

 

Valgkomitè: 

Marius Nagel, Holmestrand

Lars Velsand, Jevnaker