Jump to main content Jump to footer
logo: Astma- og Allergiforbundet - gjør Norge friskere

Her finner du pollenvarselet

Regionsstyret

nb Dato publisert: Sist oppdatert:

Her er styret i Norges Astma- og Allergiforbund region Østafjells 2020 - 2021

Leder:
Anita Kolseth Olsen       (Leder NAAF Nordre Vestfold)
Søndre Stømmsgt. 6
3060 Svelvik 
Tlf. 990 43 832
 e-post: anita.kolseth.olsen@ebnett.no

Nestleder: 
Ingar Koch 
Grønligata 26 
3188 Horten
Tlf. 948 51 860
e-post: ikoch@online.no

Kasserer:   
Regionsekretær Ellen Sørby, Revetal

Sekretær
Regionsekretærene Mona Larsen og Ellen Sørby, Ansatte

Styremedlemmer: 
Monica Kristoffersen
Eidstoppen 1
3090 Hof  
Tlf. 924 51 304
mon-kr5@online.no                                                                                            

Helge A. Andersen
Sandskroken 4
3055 Krokstadelva
Tlf. 951 04 532  
e-post: helge@steinulvene.no 

Sigve Tengs 
Nystrandveien 138 
3944 Porsgrunn  
Tlf. 926 22 470
e-post: sigve.tengs@sf-nett.no

Tone Edvardsen
Bråtanveien 27
3060 Svelvik
Tlf. 911 98 604                 
e-post: tone_edvardsen@yahoo.com

Grethe Koch
Grønligata 26
3188 Horten
Tlf. 900 39 450
e-post: gre-koch@online.no


Varamedlemmer:
                                                                                                               

Heidi Kopperud Warp
Eikveien 45
3060 Svelvik  
Tlf. 908 85 066                                                                                                                   
e-post: heidi.warp@norgips.com 

Unni Reidun Knive
Skiringsalgt. 58
3263 Larvik
Tlf. 911 75 316
e-post: urknive@online.no

Britt Wennerød      (Leder NAAF Tønsberg lokallag)
Tangenvn. 12
3124 Tønsberg 
Tlf.  45 41 21 52
e-post: viwen@sf-nett.no    

Silje Tengs            Ungdomsrepresentant og medlem av styret i NAAFu
Nystrandvegen 138    
3944 Porsgrunn
Tlf. 477 10 518
e-post: siljeturn@hotmail.com

Valgkomitè: 

Sverre Lilloe, Sandefjord
Tlf. 909 33 516  
e-post: sverre.lilloe@sfjbb.net 

Marius Nagel, Holmestrand

Lars Velsand, Jevnaker