Jump to main content Jump to footer
logo: Astma- og Allergiforbundet - gjør Norge friskere

Bli medlem - nå er det gratis ut året!

Ansatte i sekretariatet

No image
Dato publisert: Sist oppdatert:
NAAF har til enhver tid rundt 20 personer i aktivt virke i sekretariatet i Oslo. I tillegg har vi regionssekretærer rundt om i landet, og pollenforskere i Trondheim.

Stab

Anne Elisabeth Eriksrud, generalsekretær
23 35 35 35, anne.elisabeth.eriksrud@naaf.no

Hogne Skogesal, assisterende generalsekretær
93 63 20 95, hogne.skogesal@naaf.no

Hanne Dyran, organisasjons- og administrasjonssjef
41 56 21 06, hanne.dyran@naaf.no

Lisbeth Laberg, styresekretær
90 76 90 34, lisbeth.laberg@naaf.no

Seksjon for ekstern kontakt

Seksjonsleder
Hogne Skogesal, kommunikasjons- og markedssjef 
93 63 20 95, hogne.skogesal@naaf.no

Ingrid Rise Fry, senior kommunikasjonsrådgiver og nettredaktør
97 68 22 51, ingrid.rise.fry@naaf.no

Anna Camilla Kjensmo, kommunikasjonsrådgiver
95 23 64 50, anna.kjensmo@naaf.no

Anna Bistrup, seniorrådgiver helsefag og samfunnskontakt
95 99 92 97, anna.bistrup@naaf.no

Inger M. Mølland, rådgiver helsefag
23 35 35 35, inger.rudnes@naaf.no

Emilie Næss Lunde, rådgiver helsefag
48 00 14 96, emilie.lunde@naaf.no

Ingvild Venås Roe, helsefaglig rådgiver mat og ernæring
91 34 95 40, ingvild.roe@naaf.no

Kent Hart, fagsjef biologi og kjemi
23 35 35 35, kent.hart@naaf.no

Maja Aas, prosjektleder Asthma Allergy Nordic
98 48 51 99, maja.aas@naaf.no

Sigrid Totland, markedsrådgiver (i permisjon)
40 63 31 34, sigrid.totland@naaf.no

Karoline H. Endsjø, markedsrådgiver (vikar)
92 21 64 16, karoline.endsjoe@naaf.no

Kai Gustavsen, fagsjef inneklima, HMS/Miljørettet Helsevern 
90 07 85 55, kai.gustavsen@naaf.no

Una Pasovic, politisk rådgiver
48 19 39 27, una.pasovic@naaf.no

Wenche Engen Ernø, kontormedarbeider/resepsjon og sentralbord
23 35 35 35, wenche.engen.erno@naaf.no

Hallvard Ramfjord, seniorforsker pollen
97 10 43 91, hallvard.ramfjord@ntnu.no

Trond Einar Brobakk, forsker pollen
98 43 82 02, trondbr@gmail.com

Seksjon intern

Seksjonsleder
Hanne Dyran, organisasjons- og administrasjonssjef
41 56 21 06, hanne.dyran@naaf.no

Liv Holme, HR- og administrasjonsrådgiver
99 49 63 58, liv.holme@naaf.no

Fredrik Solli Wandem, redaktør og rådgiver internkommunikasjon
92 82 14 94, fredrik@naaf.no

Dace Kaleja, organisasjonsrådgiver (i permisjon)
47 87 30 20, dace.kaleja@naaf.no

Alexei Smirnov, organisasjonsrådgiver (vikar)
45 23 27 84, alexei.smirnov@naaf.no

Espen Kromvoll, rådgiver medlem og IT-systemer
90 55 32 14, espen.kromvoll@naaf.no  

Hege Skillebekk, økonomiansvarlig
90 59 81 70, hege.skillebekk@naaf.no

Ninni Doan, regnskapskonsulent
46 60 12 84, ninni.doan@naaf.no

Tove Kristin Løkken, økonomikonsulent
95 84 51 43, tove.kristin.lokken@naaf.no

Regionssekretærer
Se egen liste >>