Hopp til hovedinnhold

Ansatte i sekretariatet

Norges Astma- og Allergiforbund har til enhver tid rundt 20 personer i aktivt virke i sekretariatet i Oslo. I tillegg har vi regionsekretærer rundt om i landet, og pollenforskere i Trondheim.

Stab

Guro Birkeland, generalsekretær

23 35 35 35, guro.birkeland@naaf.no

Hanne Dyran, organisasjons- og administrasjonssjef

41 56 21 06, hanne.dyran@naaf.no

Lisbeth Laberg, styresekretær

90 76 90 34, lisbeth.laberg@naaf.no

Seksjon for ekstern kontakt

Anna Camilla Kjensmo, kommunikasjonsrådgiver

95 23 64 50, anna.kjensmo@naaf.no

Beate Sloreby, redaktør medlemsblad 

92 26 35 20, beate.sloreby@naaf.no

Anna Bistrup, seniorrådgiver helsefag og samfunnskontakt

95 99 92 97, anna.bistrup@naaf.no

Emilie Næss Lunde, helsefaglig rådgiver og prosjektkoordinator

48 00 14 96, emilie.lunde@naaf.no

Ingvild Venås Roe, helsefaglig rådgiver mat og ernæring

91 34 95 40, ingvild.roe@naaf.no

Kent Hart, fagsjef biologi og kjemi

23 35 35 35, kent.hart@naaf.no

Maja Aas, prosjektleder Asthma Allergy Nordic

98 48 51 99, maja.aas@naaf.no

Sigrid Totland, markedsrådgiver (permisjon)

40 63 31 34, sigrid.totland@naaf.no

Hege Kolberg, markedsrådgiver (vikar)

91 86 91 29, hege.kolberg@naaf.no

Kai Gustavsen, fagsjef inneklima, HMS/Miljørettet Helsevern 

90 07 85 55, kai.gustavsen@naaf.no

Marte R. Øien, politisk seniorrådgiver

95 30 07 21, marte.oien@naaf.no

Hallvard Ramfjord, seniorforsker pollen

97 10 43 91, hallvard.ramfjord@ntnu.no

Trond Einar Brobakk, forsker pollen

98 43 82 02, trond.einar.brobakk@naaf.no

Seksjon intern

Seksjonsleder

Hanne Dyran, organisasjons- og administrasjonssjef

41 56 21 06, hanne.dyran@naaf.no

Wenche Engen Ernø, kontormedarbeider

92 24 72 20, wenche.engen.erno@naaf.no

Liv Holme, HR- og administrasjonsrådgiver

99 49 63 58, liv.holme@naaf.no

Dace Kaleja, organisasjonsrådgiver

47 87 30 20, dace.kaleja@naaf.no

Monica Dalseth, organisasjonskoordinator

47 36 24 18, monica.dalseth@naaf.no

Espen Kromvoll, seniorrådgiver CRM/økonomimedarbeider

90 55 32 14, espen.kromvoll@naaf.no  

Hege Skillebekk, økonomiansvarlig

90 59 81 70, hege.skillebekk@naaf.no

Tove Kristin Løkken, økonomikonsulent

95 84 51 43, tove.kristin.lokken@naaf.no